HASTA YORUMLARI

 

-M. K.

Yaşamış olduğum yoğun ve güçlü ağrılar sebebiyle birçok doktora ve hastaneye muayeneye gittim, birçok genelcerrahi uzmanı tarafından muayene edildim, her ne kadar Bahadır Hoca’dan önce muayene olduğum doktorların samimiyetinden şüphem olmasada, apseyi durdurmak için verilen antibiyotikleri ciddi bir hassasiyetle kullandım lakin rahatsızlığımda hiçbir durma ya da azalma olmadığı gibi ağrılarım da tavan seviyeye ulaştı. Bir vesile ile Bahadır Hoca ile tanıştık ve aynı gün ameliyat kararı aldık. Bahadır hocayla tanıştığım günden bu yana acılarım ve rahatsızlığım sıfıra yakın noktaya kadar geriledi.

03 Kasım 2020 Salı

-M. K.

-Z. B.

Doğum sonrası yaşamış olduğum sıkıntılardan sonra en az 8-9 doktora gittim ve her biri farklı tedaviler uyguladı, önerdi. Fakat Bahadır hocamla tanışmak nasip oldu, iyi ki de oldu. Güleryüzü ve ilgisiyle bizi önce rahatlattı. Sonra cerrahi bir müdahale ile( anal fissür) beni tekrardan hayata döndürdü diyebilirim. Bahadır hocaya kontrole ve ya ameliyata gelmeyi düşünen varsa hiç düşünmeden gelebilir. İşinin ehli ve güler yüzlü.

02 Kasım 2020 Pazartesi

-Z. B.

-Ş. C.

Sayın hocamızla tanışmadan önce sorun ve şikayetlerime bir çözüm bulamadık devlet hastanelerinde sorunu gideremedik pandemi dolayısıyla fakat hocamız sayesinde rahatımıza ve sağlığımıza kavuştuk çok teşekkür eder başarılar dileriz. Saygılarımızla.

01 Kasım 2020 Pazar

-Ş. C.

-O. Ö.

"Hastalığımın tespiti süresince yakın ilgi ve alakasından, gösterdiği ilgi ve alaka çok sıcak ve sevecen. Kendisine çok teşekkür ediyorum."

20 Ekim 2020 Salı

-O. Ö.

-V. G.

"Eşimin anal fistülünden çok sıkıntısı vardı. Doktor araştırırken Bahadır Hocayı buldum ve iyiki bulmuşum. Hocamız ve asistanı Kevser Hanım daha ilk konuşmamızdan itibaren gerek güler yüzlülüğü gerek sabrıyla çünkü ben sürekli aradım başlarını ağrıttım gerekse ilgilenmeleriyle bizi çok memnun ettiler. Eşimin 7 yıldır çektiği sıkıntısı 1 ameliyatla halletti hocamız. Bahadır Hocamıza ve Kevser Hanıma çok teşekkür ederim."

16 Ekim 2020 Cuma

-V. G.

-S. A.

"Bahadır hocamızın yıllar öncesinden hastasıyım irtibatı hiç koparmadım ve çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sağolsun, varoluşun."

10 Ekim 2020 Cumartesi

-S. A.

-Y. D.

"Her konuda mükemmel bir insan işinde çok başarılı herşey için teşekkürler. Bahadır Ege siz olduğunuz sürece inşallah hasta kalmaz siz mükemmel bir doktor insanısınız."

03 Ekim 2020 Cumartesi

-Y. D.

-A. Y.

"Kendisinin hastası olduğum ilk günden itibaren göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hoşgörü için çok teşekkürler. Hepsinden öte insan kendini Bahadır Hoca’nın yanında güvende hissediyor."

01 Ekim 2020 Perşembe

-A. Y.

-M. D.

"Çok kıymetli Bahadır hocam, yıllardır devam eden rahatsızlıklarımda doğru teşhis, tedavi ve üstün başarısıyla beni sağlığıma kavuşturdu. Gerek güleryüzü gerek hasta psikolojisini anlaması, gerekse mesleğinde ki başarısıyla alanında bir numara diyebilirim. Doğrusu bu kadar kısa sürede sağlığıma kavusacagimi tahmin etmezdim size minnettarım değerli hocam Allah sizler gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin."

28 Eylül 2020 Pazartesi

-M. D.

-M. D.

"Bahadır hocam; iyiki varsınız kendi adıma ve çocuğum adına size minnettarım. Hastalıklarımızda kolay tanı konması, tedavimizi yapmanız, ameliyatlarınızda göstermiş olduğunuz özveri ve başarılarınız için size çok teşekkür ederim. Siz bizim ailemizin bir bireyi gibisiniz. Kevser hanıma ve Bahadır hocama sonsuz teşekkür ederim. Allah sizi eşinize ve yavrularınıza bağışlasın. Sizi anlatmaya kelimeler yetmez."

20 Eylül 2020 Pazar

-M. D.

-Y. S.

"Bahadır hocama şans eseri internet üzerinden ulaştım kendisi hastalığım olan anal fistül ameliyatını gerçekleştirdi komplike olmasına rağmen kendisinin üstün yetenekleri öngörüsü ile rahat bir şekilde atlatabildim ne kadar teşekkür etsem azdır Bahadır hocama gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz kendisi bir doktordan öte abi gibidir buradan saygılarımı sunarım."

18 Eylül 2020 Cuma

-Y. S.

-B. V.

"Sayın Hocam Bahadır Ege Bey’den memnuniyetim son seviyedir. Tedavi ve şahsi hizmetlerinden çok memnunum ayrıca sekreteriniz Kevser Hanım’dan da ilgisi ve alakası için teşekkür ederim."

13 Eylül 2020 Pazar

-B. V.

-H. T.

"Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Bizi sıkıntılarımızdan kurtardı."

08 Eylül 2020 Salı

-H. T.

-Ö. A.

"Mesleki bilgi, beceri ve yeteneği, hasta psikolojisinden anlayan pozitif tavrı, operasyon öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi, teşhis ve tedavideki başarısı için kendisine çok teşekkür ederim. Sağlığımın emin ellerde olduğunu hissettiren hocam. İyi ki varsınız... Ayrıca tedavim boyunca Randevular, yapılması gereken işlemler, muayeneler, operasyon öncesi ve sonrası da göstermiş olduğu ilgi ve Güleryüz için Asistanınız Kevser Hanıma da çok teşekkür ederim."

02 Eylül 2020 Çarşamba

-Ö. A.