Bu sayfada Prof. Dr. Bahadır EGE’nin “Kolon ve Rektum”, “Proktoloji”, “Meme Cerrahisi”, “Endokrin Cerrahisi”, “Robotik Cerrahi”, ve “Laparoskopik Cerrahi” tedavileri uyguladığı Türk ve yabancı hastalarından gelen yorumları okuyabilirsiniz. Kendi yorumunuzu göndermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

-H.F.S
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

While the sun of my life was setting because of my illness, thank God I found Dr. Bahadır. I have to check all the dictionaries to find the right words to describe Dr. Bahadır's kindness, intelligence and kindness. Dr. Bahadir is a legend in this difficult world. As long as I am alive I will thank him and pray for him because he truly made me embrace this life with a successful surgery.

06 Ağustos 2023 Pazar

-H.F.S   

-T.K.
PROKTOLOJİ

Bahadır Bey makat çatlağı olarak bildiğim ve 18 yıldır taşıdığım rahatsızlığıma anal fistül teşhisi koydu ve küçük bir ameliyatla çözdü. Ameliyat hakkında olmadık söylentiler vardı ama hiçbirini yaşatmadı sağ olsun, damar yolu açıldı ve acısız, ağrısız ameliyat bitti. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim.

19 Temmuz 2023 Çarşamba

-T.K.   

-A.B.
PROKTOLOJİ

Prof. Dr. Bahadır Ege hocama hemoroid Şüphesiyle gitmiştim. Muayene sonrası anal apse olduğu teşhisini koydular. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat öncesi tetkikler ve mr çekimi sonrası ameliyatımı gerçekleştirdi. Bundan sonra ilaç tedavisi ve kontrol süreci başladı. Hocamın ve hastanenin hizmetinden memnun kaldım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

18 Temmuz 2023 Salı

-A.B.   

-N. A.
MEME VE ENDOKRİN

Uzun zamandır şikayetim olmasına rağmen hep korkularımdan dolayı doktora gitmedim. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine Bahadır hocama ulaştım. Kendisi yaklaşımları ile beni ameliyata ikna etti. Kendisine başından sonuna kadar herşey için teşekkür ederim. Bundan sonra tek adres Prof. Dr. Bahadır Ege…

17 Haziran 2023 Cumartesi

-N. A.   

-S. A.
MEME VE ENDOKRİN

Bahadır Hocama ameliyat oldum çok memnun kaldım. Ondan daha iyi doktor yok. Erbilde de kendisini çok fazla anlatıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

07 Haziran 2023 Çarşamba

-S. A.   

-A. A.
KOLON VE REKTUM

1 yıl önce rektum kanseri tanısı ile birçok doktora başvurdum. Gittiğim tüm hekimler kalıcı torba önerdi. Uzun araştırmalarım sonucunda hocama ulaştım. Hocam bana bir umut oldu ve torba olmadan bu zor günlerimin biteceğini söyledi. Kendisine sonsuz güvenerek kendimi emanet ettim. 1 yıl geçti her şey yolunda…

03 Haziran 2023 Cumartesi

-A. A.   

-S. T.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Kıymetli Hocamı 2019 yılında yakın arkadaşımın ameliyatı vasıtasıyla tanıdım. Bilgisi, tecrübesi , alanına hakimiyeti ve hastasıyla diyaloğu beni derinden etkiledi. Safra Kesesi Taşım için aynı sene kendisine hemen muayene olup ameliyat tarihi kararlaştırdık fakat pandemimin başlamasıyla aynı zamana gelen ameliyatımı astım hastası olduğum için riske alamadım ve ilaçla tedavi sürecine başladım. Tabii bu süreçte hocamla irtibatı hiç koparmadım. Rutin kontrollerim devam ederken ta ki geçen haftaki son kontrolümde artık durumumun çok ciddi ve bekleyecek zamanın kalmadığı netleşti. Ertesi gün hemen ameliyatımı engin bilgisi, tecrübesi , şifalı elleri ve sonsuz güven duygusuyla gerçekleştiren Kıymetli Hocam Prof. Dr. Bahadır Ege’ye sonsuz şükranlarımı bir borç bilirim. Beni çabucak sağlığıma kavuşturduğu için minnettarım. Gerek ameliyatımda verdiği tüm destek, emek ve nezaket gerekse kontrollerimde gösterdiği anlayış ve tecrübesi için de ayrıca teşekkür eder rahatsızlığı olan herkese de şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca bu süreçte desteğini, yardımseverliğini ve nezaketini hiç esirgemeyen kıymetli asistanı Kevser hanıma da sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

09 Kasım 2022 Çarşamba

-S. T.   

-N. J.
PROKTOLOJİ

Prof. Dr. Bahadır Ege hocamı yıllardır tanıyan bir yakınımın tavsiyesi vasıtasıyla rahatsızlığımdan ötürü sekreteri Kevser hanımla iletişime geçerek randevu alıp kendisine muayeneye gittim. Öncelikle Bahadır hoca hastalarına karşı hem muayene sırasında hem de ameliyat anında ve sonrasında sergilediği tavır ve davranışlarının yanı sıra güler yüzlü olması, anlayışlı, sabırlı, mütevazı, alçak gönüllü, sorulan sorulara engin bilgileri ile cevap vermesi ve işin ehli olan bir hekimdir. Ameliyatımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek başarılı bir operasyon sonucunda hiç sorun yaşamaksızın bir süreç geçirerek kısa süre içerisinde normal yaşantıma döndüm. Bahadır hocanın teknolojik gelişmeleri sonuna kadar kullanarak, hasta konforu için elinden geleni yapması nedeni ile ameliyatlarını ağrısız bir şekilde gerçekleştirmektedir keza ameliyat öncesi çok ağrım varken ameliyat sonrası var olan ağrım Bahadır hoca sayesinde yok oldu. Bu anlamda başarılı bir operasyon sonucunda beni eski sağlığıma kavuşturduğu için kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim. Son olarak Bahadır hocanın asistanı Kevser hanım’a da ilgi ve alakasından ötürü ve güler yüzü için teşekkürlerimi sunuyorum, çok memnun kaldım.

12 Şubat 2022 Cumartesi

-N. J.   

-R. Ö.
KOLON VE REKTUM

2 ay içinde 2 başarısız ince barsak operasyonu geçirdim. 1,5 m. bağırsak kaybım oldu ,yaşadığım acılı, korkulu ve çok zor süreçte cabası. Saygıdeğer doktorum Bahadır Ege'ye internet üzerinden ulaştık. Kendisine muayeneye geldiğimde karşısında yaşamdan ümidini kesmiş panik, depresif bir kadın duruyordu. Doktorum sorularımı, korkularımı sabırla dinledi. Hastalığım ve çözümü hakkında gereken bilgiyi vererek tereddüt etmeden ameliyat kararı aldık. Çok başarılı bir ameliyatın ardından 5 günde taburcu oldum. Sık sık kontrollerime geliyorum. Dr. Bahadır Bey işinin kompetanı olduğu kadar da güler yüzlü, şefkatli, alçak gönüllü vasıflarıyla ünvanını sonuna kadar hakeden bir insan. Bana yeniden yaşama şansı veren Bahadır Ege Bey ve ameliyat ekibine, her konuda bizlere yardımcı olan naif asistanı Kevser Hanıma sonsuz teşekkürler, iyiki varsınız.

20 Ocak 2022 Perşembe

-R. Ö.   

-M. R.
PROKTOLOJİ

I am very satisified with the anoplasty operation performed by Dr. Bahadır Ege and his team. I had almost no pain even on the day of the operation. Dr. Bahadır Ege has followed up once a week since the operation. His colleague Dr. Merter Gülen was also very helpful before and after the operation. Three weeks later, the results appear to be very good. I no longer experience the pain and discomfort I suffered from prior to the operation. I was also very happy with the hospital (Medicana) Dr. Bahadır Ege chose for the operation. It was clean, very modern and well-staffed.

11 Ocak 2022 Salı

-M. R.   

-F. A.
PROKTOLOJİ

Yurt dışından tedavi için geldim. Araştırmalarım sonucunda Bahadır hocama ulaştım. Tedavi sürecimde herhangi bir sorun yaşamadım. Tüm islemlerim hızla çözüldü. Herkese rahatlıkla öneririm.

10 Ocak 2022 Pazartesi

-F. A.   

-M. Ç.
PROKTOLOJİ

4 aydır çektiğim anal fissür rahatsızlığından, yarım saat gibi bir sürede, ufak bir operasyon ile sağlığıma kavuştum. Değerli doktoruma gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

09 Ocak 2022 Pazar

-M. Ç.   

-F. S.
KOLON VE REKTUM

Hocama internetten araştırma yaparken ulaştım. Kendisi hem maddi hem manevi desteğini esirgemedi. Tüm sorularıma sabırla cevap verdi. İlgisi, alakası, bilgisi, hoşgörüsü için kendisine çok teşekkür ederim.

05 Ocak 2022 Çarşamba

-F. S.   

-N. K.
MEME VE ENDOKRİN

Öncelikle hocamın ilgisinden çok memnun kaldık çok titiz çalışıyor, hastalara ve yakınlarına gösterdiği yakınlık çok güzel bir şeydi çok samimi çok içten. Bahadır bey çok bilgili bir doktor gerçekten bundan sonra tek adresimiz sizsiniz.

04 Ocak 2022 Salı

-N. K.   

-M. Y.
PROKTOLOJİ

İyiki aylardır çektiğimiz sıkıntılarımızdan kurtulmak istemişiz ve iyiki yolumuz sizlerle kesişmiş. Eşim anal fissür operasyonu geçirdi. Sayın Prof. Dr. Bahadır Ege 'ye emeklerinden dolayı minnettarız. Kendinden emin samimi ve sevecen tavırlarıyla sıkıntımızla birlikte korkularımızıda giderdi. Elleriniz dert görmesin çok teşekkürler. Ayrıca asistanı Kevser hanımda çok becerikli ve iş bitirici. Desteklerinden dolayı ona da minnettarız. Sağlıkla kalın...

03 Ocak 2022 Pazartesi

-M. Y.   

-S. D.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Kasığımda oluşan fıtık için araştırmalarım sonucu çok şükür Bahadır hocamla tanıştık. Hocamın anlatımlarını dinledim çok samimi geldi. Muayene sonrası ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası eski sağlığıma kavuştum. Hocama ve yanında çalışan Kevser hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

02 Ocak 2022 Pazar

-S. D.   

-M. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Hocamın güven veren açıklamaları, sabrı ve gösterdiği ilgi üzerine ameliyata karar verdim kısa süre içerisinde ameliyatımı gerçekleştirdi. Hiç bir sorunum kalmadı kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

01 Ocak 2022 Cumartesi

-M. A.   

-E. M.
PROKTOLOJİ

Her konuda çok yardımcı ve güler yüzlü bir hekim. Kısa süre içinde ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası içimi çok rahatlattı. Ameliyat sonrası hızlı bir şekilde günlük yaşantıma geri döndüm. Hersey icin teşekkür ederim.

31 Aralık 2021 Cuma

-E. M.   

-S. K.
MEME VE ENDOKRİN

10 senedir mide hastasıyım. Sayın Prof. Dr. Bahadır Ege sayesinde rahata erdim. Hocama çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

29 Aralık 2021 Çarşamba

-S. K.   

-Ö. D.
MEME VE ENDOKRİN

Benim canım doktorum Bahadır Hocam alanında çok ama çok başarılı cerrahtır. Ben bütün ameliyatlarımı onun sayesinde sıkıntısız atlattım. Bilgisine tecrübe, ilgi ve sevgisini eklediği için benim tek tercihim Bahadır Hocamdır. Geçen hafta gerçekleştirdiği ameliyatımda da ameliyat öncesi ve sonrası hep yanımdaydı. Her sıkıntımda rahatlıkla arayabildiğim ve her aradığımda da hiç bıkmadan her soruma güleryüzle cevap veren ailemizin doktoru iyi ki varsın iyi ki... Ayrıca asistanı Kevser Hanım'a da göstermiş olduğu ilgi için çok teşekkür ederim. Hastahane ekibini de unutmamak gerek. Merter Hocam her şey için çok ama çok teşekkürler.

28 Aralık 2021 Salı

-Ö. D.   

-N. B.
PROKTOLOJİ

Bir ay önce anal fistül ameliyatı oldum. Bahadır Bey beni muayenin ertesi günü ameliyat edip ağrılarımdan kurtardı. Kendisine, Kevser hanıma ve hastanedeki ekibine sonsuz teşekkürler.

07 Aralık 2021 Salı

-N. B.   

-M. G.
PROKTOLOJİ

Uzun zamandır acısın çektiğim ve hiçbir ilaca cevap vermeyen hemoroid rahatsızlığımın ilacı Bahadır Hocacamda imiş meğer. Cerrahi müdahale ile atlattık şükür. Kendisine ve Kevser hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

22 Kasım 2021 Pazartesi

-M. G.   

-Z. T.
KOLON VE REKTUM

Bahadır Hocama' bir tanıdık tavsiyesiyle gittik rahatsızlığım dolasıyla hocam sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Çok memnun kaldık ellerine sağlık, ilgi ve alakasından dolayıda ayrıca teşekkür ediyoruz.

21 Kasım 2021 Pazar

-Z. T.   

-A. A.
KOLON VE REKTUM

Rahatsızlığım yüzünden yemek yiyemiyor ve aşırı derecede kilo veriyordum. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine kendisine ulaştık. Kolon CA tanısı koydu. Çok hızlı bir şekilde ameliyatımı yaptı. Şimdi sağlığıma kavuşmak üzereyim. Bilgisi, nezaketi, güven veren tavırları çok fazla rahatlattı. Bıkmadan sorularımıza açık bir şekilde cevap verdi. Her şey için çok teşekkür ederim.

15 Kasım 2021 Pazartesi

-A. A.   

-M. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Rahatsızlığım için başvurmuştum. Korkarak gittim ama evlâdım gibi severek ayrıldım. İçten, güler yüzlü bir doktor. Allah razı olsun. İşin rast gitsin. Her şey için çok teşekkür ederim.

09 Kasım 2021 Salı

-M. A.   

-A. Y.
PROKTOLOJİ

Hastalığım ve tedavisi hakkında internette araştırma yaparken; muayenehane ameliyat ederim (güzellik merkezinde cilt bakımı ücreti fiyatına) diyen bir çok görüşme yaptıktan sonra Bahadır Hocam hakkında güzel yorumları okuyunca randevu aldım. Covid-19 ağır geçirmiş ve muayene için tedirgin bir şekilde muayeneye gittim. Nezaketi yaklaşımı verdiği bilgilerle içimi çok rahatlattı ve güven verdi. Ameliyattan önce inanılmaz ağrı ve ızdırap çekiyordum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Tek keşkem daha erken Bahadır Hocama gitseydim. Bilgisi, görgüsü, nezaketi verdiği güven ile kesinlikle tavsiye ederim. Çok Teşekkürler Bahar Hocam.

08 Kasım 2021 Pazartesi

-A. Y.   

-M. D.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Sempatik, ruhunun güzelliği yüzüne yansımış Prof.Dr. Bahadır Ege hocamı arkadaşım sayesinde tanıdım. Uzmanlık alanındaki bilgi ve birikiminin yanına en üst düzeyde özgüvenini de eklemiş. Bu özelliklerini hastasına pozitif olarak çok güzel yansıtıyor. Samimi ve sıcak yaklaşımı, şeffaf, hastanın anlayacağı şekilde bilgilendirme yapması karşısındaki insana moral ve güven veriyor. Ameliyatımı başarıyla yapan, kontrol muayenesi ile takip eden Prof. Dr. Bahadır Ege hocam’a, Ayrıca; muayenehane ve hastahanede ilgisini eksik etmeyen asistanı Kevser hanım ile ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

05 Kasım 2021 Cuma

-M. D.   

-N. G.
MEME VE ENDOKRİN

Tiroid rahatsızlığım için hocama muayene ve muayene sonrası ameliyat oldum. Hocama ilgisi, alakası ve güven veren açıklamaları için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız Bahadır Hocam.

03 Kasım 2021 Çarşamba

-N. G.   

-D. G.
MEME VE ENDOKRİN

Prof. Bahadır M.D. is an extraordinary doctor. He treated my sister with a successful surgery. Thank you so much.

14 Ekim 2021 Perşembe

-D. G.   

-M. U.
PROKTOLOJİ

Anal fistül rahatsızlığım vardı. İki ameliyat geçirdim iyileşemedim. Sonra araştırmalarım sonunda Bahadır Ege Hocamla tanıştım. Ve ameliyatımı kendisi gerçekleştirdi. İlk günü hiç unutmuyorum, "Hocam önünüzde eğilmek istiyorum." demiştim. Her şey için teşekkürler Bahadır Hocam.

12 Ekim 2021 Salı

-M. U.   

-M. H.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Hocama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kendisine safra kesesi ameliyatı oldum. Ameliyatımın başından sonuna kadar güven veren tavırları ile beni rahatlattı, tüm süreci bu sayede rahat bir şekilde atlattım. Şimdi sağlıklıyım kendisine çok teşekkür ederim.

30 Eylül 2021 Perşembe

-M. H.   

-B. K.
KOLON VE REKTUM

Очень долго искали врача и прочитали много отзывов. В итоге выбр сделали и не усомнились ни разу!Очень квалифицированный,деликатный, тактичный и внимательный врач. Понравилось качество обслуживания персонала, клиника дорогая и красивая,.Специалист не навязывал дополнительных услуг. На приеме он очень профессионально меня осмотрел и назначил ряд анализов после которых решил, что без хирургического вмешательства нам не справиться! Врач очень тактичный, добрый и с мягкими руками, что для хирурга очень важно. Улучшил мне настроение, тем что не надо делать повторную плановую операцию. Сказал обращаться в случае необходимости. Теперь придем к нему на контрольный прием и при необходимости порекомендуем всем родным и знакомым. Доктор от Бога!По больше бы таких специалистов!!!

15 Eylül 2021 Çarşamba

-B. K.   

-B. A.
PROKTOLOJİ

Uzun süren hemoroid şikayetlerim sonrası uzun arama ve incelemelerim sonucu Bahadır beye ulaştım. Hakkında yazılan tüm olumlu söylemleri tamamıyla hak ediyor. İlgisi, bilgisi ve ekibiyle sürecin tamamını çok başarılı geçirdik. Ağrı ve acıdan eser kalmadı. İyiki varsınız Bahadır Ege.

24 Ağustos 2021 Salı

-B. A.   

-K. I.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Hocamızı arkadaşım sayesinde tanıdım. İlk görüşmemizde hastalığımı kendinden çok emin bir şekilde bana açıkladı. Kendisine güvendim ve şu an çok iyiyim ameliyatım başarılı geçti ve Bahadır hocaya teşekkür ederim.

23 Ağustos 2021 Pazartesi

-K. I.   

-A. B.
PROKTOLOJİ

Hocamız son derece konusuna vakıf, bilgili ve insani yönüyle de mükemmel bir kişidir. Anal fissür ameliyatımı hiçbir şey hissetmeden başarılı bir şekilde yapmıştır. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenle gelebileceğiniz bir hekimdir. Selam ve saygılarımla...

22 Ağustos 2021 Pazar

-A. B.   

-P. G.
KOLON VE REKTUM

Sevgilerimle... Hocama bir çaresizlikle geldik ve gördüğümüzde içimiz ısındı. Güler yüzü, ilgisi anlatımı çok hoşuma gitti ve inanıyorum ki fayda bulacağım. İlaç ve tedavi kadar önemli ilgi ve şefkat. Hocama çok teşekkür ediyorum. Kevser hanıma da ilgisi ve hastane ziyaretleri için teşekkür ederim.

13 Ağustos 2021 Cuma

-P. G.   

-A. Y.
KOLON VE REKTUM

Hocamız çok ilgili bir doktor. Muayene ve ameliyat süresince bizi hiç yanlız bırakmadı. Her sorumuza ciddiyetle yaklaştı. Onun olumlu bakış açısı, bizim korktuğumuz duruma sakince yaklaşmamızı sağladı. Kedisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.

12 Ağustos 2021 Perşembe

-A. Y.   

-F. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Sıkıntılarımın olduğu süreçte Bahadır hocamla tanışmam benim için en büyük lütuf oldu. Kasık fıtığı ve fistül ameliyatı oldum. Hocamdan Allah razı olsun. Rabbim her daim yolunu açık etsin. İnşallah işi, gücü rast gitsin. Şuan onun sayesinde çok iyiyim. Ayrıca Kevser hanıma da yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyor yeni kuracağı yuvasında mutluluklar diliyorum. Allah'a emanet olun.

11 Ağustos 2021 Çarşamba

-F. A.   

-H. S.
MEME VE ENDOKRİN

Ben tiroid ameliyatı için Somoli'den geldim. Hocamı çok övdükleri için ona geldim. Şimdi sağlığıma kavuştum. Ülkeme dönüyorum. Doktora çok minnettarım. Teşekkür ederim.

10 Ağustos 2021 Salı

-H. S.   

-İ. Y.
MEME VE ENDOKRİN

Hocam Bahadır Ege'den Allah razı olsun. Ben 8 senedir hocamı tanıyorum çok memnunum. Allah başımızdan eksik etmesin, ellerine sağlık... Selamlar, saygılar her şey için...

09 Ağustos 2021 Pazartesi

-İ. Y.   

-N. E.
MEME VE ENDOKRİN

Hastaya yumuşak yaklaşımlı bir doktor. Tıpla ilgisi olmayan birinin anlayacağı bir şekilde hastalık ve hastalığın sebep olabileceği problemleri detayları ile anlatıyor. Koruyucu önlemler hakkında önerilerde bulunuyor. Hem hasta doktor ilişkisi hem de isabetli teşhisi bizi mutlu etti. Sekreterlik hizmetinden ayrıca memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

21 Temmuz 2021 Çarşamba

-N. E.   

-A. A.
MEME VE ENDOKRİN

Hocama tedavi için Irak'tan geldim. Doktor ülkemde çok meşhur bir doktordur. Doktor işlemlerimi yapıp beni tedavi etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

19 Temmuz 2021 Pazartesi

-A. A.   

-D. Y.
MEME VE ENDOKRİN

Bahadır hocama göğsümde olan kitlelerden geldim. Kendisi nazik ve sakin tavırları ile hastalarını rahatlatıyor. Bu bir hasta olarak benim için çok önemliydi. Ameliyatımı başarılı ve özenli bir şekilde gerçekleştirdi. Bir çok alanda başarılı bir doktor. Ben Bahadır beyden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

18 Temmuz 2021 Pazar

-D. Y.   

-M. D.
PROKTOLOJİ

Hocama bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. Muayeneye gittiğimde ağrılarım çok fazlaydı. Hocam beni acil ameliyat etti. Şimdi sağlığıma kavuştum. İlgisi, güleryüzü ve tüm herşey için kendisine çok teşekkür ederim.

17 Temmuz 2021 Cumartesi

-M. D.   

-M. G.
PROKTOLOJİ

İnternetten rahatsızlığımla alakalı araştırma yaparken hocama rastladım. Kendisine yazılarını okurken, videolarını izlerken bile çok güvendim. Yurtdışından sırf hocama tedavi olmak için geldim. Şuan sağlığıma kavustum. Mutluyum. Kendisine emeği için teşekkür ederim.

14 Temmuz 2021 Çarşamba

-M. G.   

-E. C.
PROKTOLOJİ

Rahatsızlığım sebebiyle hocamla tanıştım. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçte sorun yaşamadım. Bu nedenle memnuniyetimi dile getirme ihtiyacı hissettim. Benim durumumda olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hocama meslek hayatında başarılar dilerim. Saygılar.

30 Haziran 2021 Çarşamba

-E. C.   

-A. G. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Hocamla annemin karın fıtığı rahatsızlığı dolayısıyla tanıştık. Annemi iki kez ameliyat etti. Gerek hasta ruhundan anlaması gerekse konusundaki başarısı ile çok memnun kaldık. Kendisine ömür boyu mutluluklar, sağlıklar diliyoruz. Ayrıca asistanı olan Kevser hanım da işinde son derece başarılı ve ilgili. Herşey için çok teşekkürler.

29 Haziran 2021 Salı

-A. G. A.   

-A. Y.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Farklı rahatsızlıklardan dolayı ameliyatlar geçirmem gerekti. Hepsinde de kendimi Bahadır beye teslim ettim. Yıllardır ailece tüm sağlık sorunlarımızda kendisine başvuruyoruz. Hem ailemizin doktoru hem de yakın dostumuz oldu. İlgisi, günler yüzü, samimiyeti, pozitifliği hep güvenimizi arttırdı. Kendisine teşekkür ederim.

26 Haziran 2021 Cumartesi

-A. Y.   

-M. T.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Yakın bir arkadaşımın referansı ile tanıştığım Bahadır hocanın muayenede verdiği bilgi ve güven sayesinde hemen ameliyata karar verdim. Konusuna olan hakimiyeti ile son derece iyi geçen ameliyatım sonrası hızla iyileştim. Operasyon öncesi ve sonrasında verdiği bilgiler, sıcak ve pozitif yaklaşımı ile tüm endişelerimi ortadan kaldırıp bu süreci sağlık ve mutlulukla atlatmamı sağladığı için çok teşekkür ederim. Kasık fıtığı konusunda güvenle kendinizi hocanın tecrübeli ellerine bırakabilirsiniz. Kevser hanıma da tahlil ve tetkiklerim sırasında beni yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. Hocaya güç, hastalara şifa dilerim.

23 Haziran 2021 Çarşamba

-M. T.   

-A. M.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Irak'tan hocam için geldim. Karşılaştığım en iyi doktorlardan biri. Ameliyatım çok başarılı oldu. İlgili, cana yakın, güler yüzlü bir doktor. Kendisini çok seviyorum. Çok teşekkür ediyorum.

18 Haziran 2021 Cuma

-A. M.   

-F. M.
KOLON VE REKTUM

Üç buçuk yıldır yaşadığım rahatsızlığıma gittiğim hiçbir doktor çözüm bulamadı. Bahadır hocam ilgi ve alakasıyla tedavime başlayıp, başarılı bir ameliyat geçirmemi sağladı. Kendisine saygılarımı sunar, emeklerine çok teşekkür ederim. Ayrıca bizleri her zaman güler yüzlülüğüyle karşılayıp, yardımcı olan Kevser hanıma çok teşekkür ederim.

16 Haziran 2021 Çarşamba

-F. M.   

-O. B.
PROKTOLOJİ

Alanında uzman bir hocamız. Gönül rahatlığı ile gelip, muayene olup, ameliyat için karar verebilirsiniz.

15 Haziran 2021 Salı

-O. B.   

-P. R.
MEME VE ENDOKRİN

Bahadır bey gercekten işinin ehli bir insan. Beni Bahadır beye ameliyat olacak diye gönderdiler ama Bahadır bey muayene edip, ameliyata gerek olmadığını söyledi ve endoskopi yaptı. Sonunda sağlığıma kavuştum. Kendisine çok teşekkür ederim.

08 Haziran 2021 Salı

-P. R.   

-Ç. Ü.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Daha önce babamın fıtık ameliyatını yaptığı ve başarılı olduğu için hocamı tercih ettim. Laparoskopik yöntemle yaptığı fıtık ameliyatı başarılı sonuçlandı. Kendisine ve ekibine ilgisi için teşekkür ederim.

02 Haziran 2021 Çarşamba

-Ç. Ü.   

-A. D.
PROKTOLOJİ

Kronik anal fissür sonrası fistül oluşumu sebebiyle Bahadır hocama ameliyatımı oldum. İnşallah en kısa sürede iyileşeceğim ilgi ve alakalarından dolayı Kevser hanıma da teşekkürlerimi iletiyorum. Maddi manevi her bakımdan desteklerini sundular. Sağolsunlar.

26 Mayıs 2021 Çarşamba

-A. D.   

-S. M.
MEME VE ENDOKRİN

Hocamızdan çok memnun kaldık. Iraktan hocamız için geldik. Hem hocadan hemde Kevser hanımdan Allah razı olsun. Herşey için teşekkür ederim.

25 Mayıs 2021 Salı

-S. M.   

-H. G.
MEME VE ENDOKRİN

Ameliyat korkusu ve anesteziye alerjisi olan bir insan olarak korkarak geldiğim klinikten mutlu bir sekilde ayrılmama sebep olan Bahadır hocam ve Kevser hanım herşey için çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

06 Mayıs 2021 Perşembe

-H. G.   

-A. A.
PROKTOLOJİ

Bir çok tavsiye üzerine Iraktan Bahadır hocam için geldim. Güven veren yapısı, günler yüzlü ve içten tavırları ile beni çok rahatlattı. Tüm tedavilerimi iki gün içinde yaptı. Sağlıklı bir şekilde ülkeme geri dönmüyorum. Her yerde hocamı tavsiye edeceğim. Teşekkür ederim. Allah razı olsun.

03 Mayıs 2021 Pazartesi

-A. A.   

-A. T.
KOLON VE REKTUM

Hastalığımın teşhisinden itibaren Prof. Dr. Bahadır Ege tüm gayretiyle benimle maddi manevi en iyi şekilde ilgilendi. Ameliyatımdan sonra da özverili ilgisi aynı derecede devam etti. Hastalığımın sürecinde göstermiş olduğu tüm çabalardan dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

16 Nisan 2021 Cuma

-A. T.   

-L. K.
PROKTOLOJİ

Bahadır hocayı yıllardır tanıyorum. Sağolsun kendisi benimle çok ilgilendi. Şubat ayında anal fistül ameliyatı oldum . Allah'ın izniyle onun sayesinde sağlığıma kavuşacağıma inanıyorum. Kendisine ve Kevser hanıma teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

15 Nisan 2021 Perşembe

-L. K.   

-S. D.
PROKTOLOJİ

Hayatımıza dokunan güzel insanlardan çok kıymetli Bahadır hocam, gerek mesleki açıdan gerek kişilik olarak güvenle kendinizi teslim edebileceğiniz güzel bir insan, başarılı bir cerrah. Kendisine teşekkür ediyorum. Yolunuz açık , basarılarınız daim olsun. Selam ve sevgiler.

14 Nisan 2021 Çarşamba

-S. D.   

-D. Ö.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Güler yüzlü, ilgili, samimi ve işinin ehli olan Dr. Bahadır beye başarılı bir ameliyat için teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun...

13 Nisan 2021 Salı

-D. Ö.   

-U. Ş.
PROKTOLOJİ

Uygulanan tedavi ve gösterilen ilgi çok iyi şekildeydi. Uzun zamandır çektiğim rahatsızlığımdan Bahadır bey sayesinde kurtuldum. Yapılan tedavi ve gösterilen ilgi için teşekkürler. Bahadır hocanın gösterdiği samimi ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.

12 Nisan 2021 Pazartesi

-U. Ş.   

-H. Y.
PROKTOLOJİ

Bir kaç yıldır dışkılama öncesi ve sonrası saatlerce süren dayanılmaz ağrılardan, doktor ve ameliyat korkusundan kaçıyordum. Gittiğim doktorların verdiği tedavi yöntemlerinden sonuç alamadım ağrılarım dayanılmaz oldu. günlük yaşantımda koptum, uyuyamaz oldum, iş hayatim derinden etkilendi. Tavsiye üzerine Bahadır hocamla tanışma imkanım oldu. Makat çatlağı ameliyatı ile alakalı herşeyi çok sakin bir şekilde anlattı. Ameliyatımı oldum . Bahadır hocama teşekkür ediyorum. İyiki size gelmişim şükürler olsun.

08 Nisan 2021 Perşembe

-H. Y.   

-Y. G.
PROKTOLOJİ

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim ve Bahadır hocayla tanıştık, şikayetlerimi bildirdim, aynı gün ameliyat etti. Sağolsun şimdilik ağrılarım kesildi. İlgi ve alakasından dolayı Bahadır hocama ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

07 Nisan 2021 Çarşamba

-Y. G.   

-M. S.
MİDE KANSERİ

Şikayetlerim üzerine bir çok doktor araştırdım. Ama bana güven veren Bahadır hocam oldu. Irak'tan geldim, büyük bir ameliyat oldum her konuda hocam bana yaptığı açıklamalarla güven verdi. Tüm tedavilerim bitti, memleketime sağlıklı dönüyorum. Herşey için hocama çok teşekkür ederim.

06 Nisan 2021 Salı

-M. S.   

-S. R.
KOLON VE REKTUM

Ben Irak'tan geldim. Kolon CA vardı. Doktor araştırması yaptım birçok doktor gezdim. Hocamın özgeçmişine baktım. Bahadır hocayı tercih ettim. İyiki hocamla tanışmışım. Ameliyatımı yaptı, ameliyat esnasında ilgili ve güler yüzlüydü. Ondan çok memnun kaldım. Bütün tanıdıklarıma tavsiye edeceğim. Çok teşekkür ederim.

02 Nisan 2021 Cuma

-S. R.   

-G. U.
PROKTOLOJİ

Kendisi ile uzun araştırmalar sonucu randevu alıp tanışma fırsatım oldu. Öncelikle çok güler yüzlü, sempatik ve en önemlisi işinde çok iyi bir cerrah. Kendisine ve ekibine ilgisi ve alakasından dolayı ve 2-3 senedir şikayetim olan rahatsızlığımı tedavi ettiği için teşekkürü borç bilirim. Branşında ve uzmanlık alanında kendisine başarılar dilerim

02 Nisan 2021 Cuma

-G. U.   

-A. Ö.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

İlgisi ve bilgisiyle çok memnun kaldığımız başarılı bir hekim. Teşekkürler, varolun...

30 Mart 2021 Salı

-A. Ö.   

-N. E.
MEME VE ENDOKRİN

Sayın hocam 10 yıldır Tiroid nodüllerim kontrol altındaydı, sürekli kontrole gitmekteydim. Yapmış olduğunuz tiroid ameliyatı sonrasında hiç bir sıkıntımız kalmadı. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız hocam.

22 Mart 2021 Pazartesi

-N. E.   

-M.Ç.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Bahadır hocam işinde gayet başarılı olan, ailecek bize hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen çok değerli bir insandır. Yaptığı ameliyattan sonra gayet rahatlamış durumdayım. Ellerine sağlık, sonsuz teşekkürler…

10 Mart 2021 Çarşamba

-M.Ç.   

-N. K.
PROKTOLOJİ

Katar' dan tedavi için geldik. Sorunsuz ve güzel bir şekilde geçti, tedavi süresi çok rahattı. Bütün ekip iyi ve nazik davrandılar.

03 Mart 2021 Çarşamba

-N. K.   

-F. S.
PROKTOLOJİ

Gerçekten Doktor Bey'in tedavisinden çok memnunum. İlginizden ve tedavi yönteminizden çok memnun kaldım. Çevremdeki bu şikayetleri olanlara da tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler. İyi çalışmalar.

02 Mart 2021 Salı

-F. S.   

-X. X.
MEME VE ENDOKRİN

Ben bir yabancı vatandaş olarak Bahadır Hoca'nın yaptığı ameliyatın çok başarılı olduğunu, kendi ülkemdeki doktorlardan daha güzel işlem yaptığını, çok başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim. Tekrar ellerinize sağlık hocam.

01 Mart 2021 Pazartesi

-X. X.   

-O. Ö.
PROKTOLOJİ

Bahadır hoca işinin ehli bir cerrah, ameliyat sürecim ve sonrasındaki süreç sıkıntısız bir şekilde geçti. Kendisine teşekkür ederim

24 Şubat 2021 Çarşamba

-O. Ö.   

-H. Ç.
PROKTOLOJİ

İnsanı evindeymiş gibi hissettiren, güven veren ve işinde son derece ehil bir insan. Bahadır bey ve Kevser hanım eşsiz samimi ve duyarlılar. Başta kendilerine ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.

23 Şubat 2021 Salı

-H. Ç.   

-B. T.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Değerli hocamız samimi, iyi niyetli yaklaşımıyla ayrıca sorulan sorulara hiç sıkılmadan ve güler yüzle cevap vermesiyle kendisine olan saygımızı ve güvenimizi arttırmıştır. Kendimi ellerine teslim ettiğim için çok mutluyum. Operasyon öncesi ve sonrası benim adıma çok başarılı olmuştur.

22 Şubat 2021 Pazartesi

-B. T.   

-A. A.
PROKTOLOJİ

Ben Irak'tan geldim. Hocanın ilgi alakası çok iyiydi, hocalık olarak çok iyiydi. Birde hocanın yanında çalışan Kevser hanıma ilgi alakası için çok teşekkür ederim.

21 Şubat 2021 Pazar

-A. A.   

-H. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Gayet değerli, anlayışlı her şeyden önce büyük bir insandır sonra büyük bir hekimdir. Çok müşerref oldum kendisini tanıdığıma.

17 Şubat 2021 Çarşamba

-H. A.   

-G. U.
PROKTOLOJİ

İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Hocamızın hem deneyimi hem hızlı teşhis ve kısa sürede işleme alması işlerimi çok kolaylaştırdı. Teşekkür ederim.

16 Şubat 2021 Salı

-G. U.   

-O. D.
PROKTOLOJİ

2017 yılından beri tanıdığımız Bahadır Hocamız, oğlumuzun ameliyatlarını yapmıştır. Değerli hocamızın emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Sağlığına kavuşturdu, çok ilgilendi. Herşey için çok teşekkür ederiz. İlgisi için çok memnunuz.

15 Şubat 2021 Pazartesi

-O. D.   

-Y. B.
PROKTOLOJİ

Değerli hocam Prof. Dr. Bahadır Ege ve Kevser hanıma gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.

14 Şubat 2021 Pazar

-Y. B.   

-H. Y.
PROKTOLOJİ

Doktorumdan çok memnun kaldım. Çok ilgiliydi. Bütün sorularıma saçma bile olsa bıkmadan sabırla cevap verdi. Kesinlikle tavsiye edeceğim.

13 Şubat 2021 Cumartesi

-H. Y.   

-S. B.
MEME VE ENDOKRİN

Bahadır hocamız şahane bir doktor, çok iyi bir insandır. Biz çok memnunuz iyiki var. Bizim çok sevdiğimiz, çok saydığımız, çok desteğini gördüğümüz bir insan. Güvenimiz sonsuz... Kevser hanımı yeni tanıdık ancak onu da çok sevdik. Sonsuz teşekkür ederiz.

12 Şubat 2021 Cuma

-S. B.   

-R. Ö.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Bahadır Hocam sayesinde gözümün onu açıldı, midem düzeldi, tansiyon, şeker normale döndü. Teşekkürler, Allah razı olsun, başarılar dilerim.

09 Şubat 2021 Salı

-R. Ö.   

-H. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Dr. Bahadır Ege ile ilk kez babamın safra kesesi iltihabı sorunu nedeni ile tanıştık. Çok güven veren, yakın davranışlarıyla huzurlu bir süreç geçirdik. Ameliyat sürecini çok rahat geçti. Kendisine çok teşekkür ederiz. Sevdi ve saygılarımızla...

08 Şubat 2021 Pazartesi

-H. A.   

-S.İ
PROKTOLOJİ

Saygı değer hocam ve Kevser hanım, önce hoşgörünüz devamındaki inanılmaz, tam isabet teşhisleriniz ve bütün hizmetleriniz için sonsuz teşekkürler. Sayenizde hayat güzel.

07 Şubat 2021 Pazar

-S.İ   

-F. K.
PROKTOLOJİ

56 yaşındayım yıllarca bu iç ve dış hemiroidi çektim. En son internet sitesinden Bahadir hocamla iletişime geçtim . Mükemmel bir ameliyatla bu sıkıntıdan kurtuldum. Kendilerine çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla inanın kendinizi Bahadır hocama bırakın. Şimdi sağlıklı ve huzurluyum.

03 Şubat 2021 Çarşamba

-F. K.   

-S. A.
MEME VE ENDOKRİN

Doktorumuzdan Allah razı olsun. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Herkese tavsiye ederim. Bize tavsiye edenlerden Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

02 Şubat 2021 Salı

-S. A.   

-S. K.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Prof. Dr. Bahadır Ege’ye doktor bir yakınımın tavsiyesi ile gittim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyat öncesi ve sonrası Bahadır Bey’in hastaya yaklaşımı, hasta psikolojisini anlayarak göstermiş olduğu özen takdire değer. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir cerrah.

23 Ocak 2021 Cumartesi

-S. K.   

-A. K.
PROKTOLOJİ

Bahadır hocaya 10 temmuz da göbek fıtığı ameliyatı oldum. Fıtığım 2. Kez patlamıştı ve göbek deliğim çok kötü durumdaydı. Nüks fıtık işlemi zor olmasına rağmen Bahadır hocam laparoskopik ameliyat ile hem fıtığımı çok iyi bir şekilde onardı hem de göbek deliğimi onararak eskisinden daha güzel hale getirdi. Kendisi gerçekten çok başarılı ve işinin ehli bir doktor. En önce insana kendinden emin tavrıyla güven veriyor. Kendisine ve asistanı Kevser hanıma ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederim.

16 Ocak 2021 Cumartesi

-A. K.   

-F. K.
PROKTOLOJİ

Ağustos ayında başarılı bir hemoroid ameliyatı oldum. Bahadır bey ve ekibi gerçekleştirdi. Hem ameliyat öncesi hem de sonrasında kendisi ve asistanın yakın ilgisi ve desteğini gördük. Bu sayede kısa sürede normal hayatıma geri dönebildim. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

15 Ocak 2021 Cuma

-F. K.   

-Z. Ç.
PROKTOLOJİ

Tam zamanında, hızlı, doğru teşhis ve tedavi ile beni olası risklerden döndüren, bilgisi ve samimiyeti ile güven veren sevgili doktorum, sonsuz teşekkürler... Var olun... Kesinlikle tavsiye ediyorum.

14 Ocak 2021 Perşembe

-Z. Ç.   

-D. D.
PROKTOLOJİ

Sürecin başından sonuna kadar ilgi ve alakasını eksik etmeyen, pozitif tavrı ile güven telkin eden ve doğru insana sağlığımızı emanet ettiğimizi hissettiren sevgili Bahadır hocama teşekkür sunarım.

13 Ocak 2021 Çarşamba

-D. D.   

-Y. C.
PROKTOLOJİ

Tanı ve tedavi süresince her konuda, en ince detayına kadar bilgilendirme yapması, akabinde kontroller sırasında gösterdiği ilgi sebebiyle kendisine teşekkür ediyorum. Herşeyden önemlisi psikolojik olarak kendimi son derece güvende hissettim.

11 Ocak 2021 Pazartesi

-Y. C.   

-N. M.
MİDE KANSERİ

Ben Irak'ta çok hastaydım. Araştırma yaparak hocama ulaştım mide kanseriyim. Sırf Irak'tan buraya hocama ameliyat olmaya geldim. İlk andan itibaren hocam bana çok yardımcı oldu. Ameliyattan sonra bütün ağrılarım bitti. Böyle hocalara her zaman ihtiyacımız var. Hocama çok teşekkür ederim.

05 Ocak 2021 Salı

-N. M.   

-A. M.
PROKTOLOJİ

Ben Irak'tan Ankara'ya geldiğimde çok hastaydım. Saygıdeğer Prof. Dr. Bahadır Ege sayesinde çok çok iyiyim. Yapmış olduğu ameliyatan sonra sağlığıma kavuştum. Bizim sizin gibi değerli hocalara ihtiyacımız var. iyi ki varsınız.

04 Ocak 2021 Pazartesi

-A. M.   

-S. A.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

Ailemizin doktoru, işinin ehli hocamıza teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

29 Aralık 2020 Salı

-S. A.   

-S. D.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

23 senedir çektiğim rahatsızlıktan dolayı Bahadır hocaya başvurdum geçirdiğim operasyon sonucu şikayetlerim ortadan kalktı. İlgisi ve alakasIyla çok memnun oldum. Sanki aileden biri gibi çok sıcak çok sevecen kendisine sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun.

25 Aralık 2020 Cuma

-S. D.   

-A. Ö.
PROKTOLOJİ

İlk gün, ilk saat operasyon sonrası dünyam değişti anamdan yeni doğmuşa döndüm acılarım ilk ameliyat sonrası tamamen geçti. Bahadır Ege hocama teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık.

21 Aralık 2020 Pazartesi

-A. Ö.   

-M. K.
PROKTOLOJİ

Cerrahtan öte abim benim Allah size güç, kuvvet versin. Sizin gibi yüreği güzel insanları eksik etmesin. Kevser hanım sizin de öyle güler yüzünüz daim olsun, yolunuz açık olsun, herşey gönlünüzce olsun.

20 Aralık 2020 Pazar

-M. K.   

-F. Y.
MEME VE ENDOKRİN

Doktorumun alanında başarılı bir hekim olduğuna inanarak başladım sürece. Tahmin ettiğimden daha profesyonel ve insancıl, zor sürecim esnasındaki soğuk kanlılığı ve anlayışlı tavrı beni daha da sakinleştirdi. Şu an tüm stresim ortadan kalktı. Çok teşekkür ediyorum.

11 Aralık 2020 Cuma

-F. Y.   

-M. K.
PROKTOLOJİ

Yaşamış olduğum yoğun ve güçlü ağrılar sebebiyle birçok doktora ve hastaneye muayeneye gittim, birçok genelcerrahi uzmanı tarafından muayene edildim, her ne kadar Bahadır Hoca’dan önce muayene olduğum doktorların samimiyetinden şüphem olmasada, apseyi durdurmak için verilen antibiyotikleri ciddi bir hassasiyetle kullandım lakin rahatsızlığımda hiçbir durma ya da azalma olmadığı gibi ağrılarım da tavan seviyeye ulaştı. Bir vesile ile Bahadır Hoca ile tanıştık ve aynı gün ameliyat kararı aldık. Bahadır hocayla tanıştığım günden bu yana acılarım ve rahatsızlığım sıfıra yakın noktaya kadar geriledi.

03 Kasım 2020 Salı

-M. K.   

-Z. B.
PROKTOLOJİ

Doğum sonrası yaşamış olduğum sıkıntılardan sonra en az 8-9 doktora gittim ve her biri farklı tedaviler uyguladı, önerdi. Fakat Bahadır hocamla tanışmak nasip oldu, iyi ki de oldu. Güleryüzü ve ilgisiyle bizi önce rahatlattı. Sonra cerrahi bir müdahale ile( anal fissür) beni tekrardan hayata döndürdü diyebilirim. Bahadır hocaya kontrole ve ya ameliyata gelmeyi düşünen varsa hiç düşünmeden gelebilir. İşinin ehli ve güler yüzlü.

02 Kasım 2020 Pazartesi

-Z. B.   

-Ş. C.
MEME VE ENDOKRİN

Sayın hocamızla tanışmadan önce sorun ve şikayetlerime bir çözüm bulamadık devlet hastanelerinde sorunu gideremedik pandemi dolayısıyla fakat hocamız sayesinde rahatımıza ve sağlığımıza kavuştuk çok teşekkür eder başarılar dileriz. Saygılarımızla.

01 Kasım 2020 Pazar

-Ş. C.   

-O. Ö.
MEME VE ENDOKRİN

"Hastalığımın tespiti süresince yakın ilgi ve alakasından, gösterdiği ilgi ve alaka çok sıcak ve sevecen. Kendisine çok teşekkür ediyorum."

20 Ekim 2020 Salı

-O. Ö.   

-V. G.
PROKTOLOJİ

"Eşimin anal fistülünden çok sıkıntısı vardı. Doktor araştırırken Bahadır Hocayı buldum ve iyiki bulmuşum. Hocamız ve asistanı Kevser Hanım daha ilk konuşmamızdan itibaren gerek güler yüzlülüğü gerek sabrıyla çünkü ben sürekli aradım başlarını ağrıttım gerekse ilgilenmeleriyle bizi çok memnun ettiler. Eşimin 7 yıldır çektiği sıkıntısı 1 ameliyatla halletti hocamız. Bahadır Hocamıza ve Kevser Hanıma çok teşekkür ederim."

16 Ekim 2020 Cuma

-V. G.   

-S. A.
PROKTOLOJİ

"Bahadır hocamızın yıllar öncesinden hastasıyım irtibatı hiç koparmadım ve çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sağolsun, varoluşun."

10 Ekim 2020 Cumartesi

-S. A.   

-Y. D.
PROKTOLOJİ

"Her konuda mükemmel bir insan işinde çok başarılı herşey için teşekkürler. Bahadır Ege siz olduğunuz sürece inşallah hasta kalmaz siz mükemmel bir doktor insanısınız."

03 Ekim 2020 Cumartesi

-Y. D.   

-A. Y.
PROKTOLOJİ

"Kendisinin hastası olduğum ilk günden itibaren göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hoşgörü için çok teşekkürler. Hepsinden öte insan kendini Bahadır Hoca’nın yanında güvende hissediyor."

01 Ekim 2020 Perşembe

-A. Y.   

-M. D.
PROKTOLOJİ

"Çok kıymetli Bahadır hocam, yıllardır devam eden rahatsızlıklarımda doğru teşhis, tedavi ve üstün başarısıyla beni sağlığıma kavuşturdu. Gerek güleryüzü gerek hasta psikolojisini anlaması, gerekse mesleğinde ki başarısıyla alanında bir numara diyebilirim. Doğrusu bu kadar kısa sürede sağlığıma kavusacagimi tahmin etmezdim size minnettarım değerli hocam Allah sizler gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin."

28 Eylül 2020 Pazartesi

-M. D.   

-M. D.
PROKTOLOJİ

"Bahadır hocam; iyiki varsınız kendi adıma ve çocuğum adına size minnettarım. Hastalıklarımızda kolay tanı konması, tedavimizi yapmanız, ameliyatlarınızda göstermiş olduğunuz özveri ve başarılarınız için size çok teşekkür ederim. Siz bizim ailemizin bir bireyi gibisiniz. Kevser hanıma ve Bahadır hocama sonsuz teşekkür ederim. Allah sizi eşinize ve yavrularınıza bağışlasın. Sizi anlatmaya kelimeler yetmez."

20 Eylül 2020 Pazar

-M. D.   

-Y. S.
PROKTOLOJİ

"Bahadır hocama şans eseri internet üzerinden ulaştım kendisi hastalığım olan anal fistül ameliyatını gerçekleştirdi komplike olmasına rağmen kendisinin üstün yetenekleri öngörüsü ile rahat bir şekilde atlatabildim ne kadar teşekkür etsem azdır Bahadır hocama gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz kendisi bir doktordan öte abi gibidir buradan saygılarımı sunarım."

18 Eylül 2020 Cuma

-Y. S.   

-B. V.
PROKTOLOJİ

"Sayın Hocam Bahadır Ege Bey’den memnuniyetim son seviyedir. Tedavi ve şahsi hizmetlerinden çok memnunum ayrıca sekreteriniz Kevser Hanım’dan da ilgisi ve alakası için teşekkür ederim."

13 Eylül 2020 Pazar

-B. V.   

-H. T.
ROBOTİK / LAPARASKOPİK CERRAHİ

"Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Bizi sıkıntılarımızdan kurtardı."

08 Eylül 2020 Salı

-H. T.   

-Ö. A.
PROKTOLOJİ

"Mesleki bilgi, beceri ve yeteneği, hasta psikolojisinden anlayan pozitif tavrı, operasyon öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi, teşhis ve tedavideki başarısı için kendisine çok teşekkür ederim. Sağlığımın emin ellerde olduğunu hissettiren hocam. İyi ki varsınız... Ayrıca tedavim boyunca Randevular, yapılması gereken işlemler, muayeneler, operasyon öncesi ve sonrası da göstermiş olduğu ilgi ve Güleryüz için Asistanınız Kevser Hanıma da çok teşekkür ederim."

02 Eylül 2020 Çarşamba

-Ö. A.   

 

 

 

 

Bizimle iletişime geçin...

Kliniğimizi arayarak bilgi & randevu alabilir ya da tıbbi ikinci görüş formunu doldurarak Prof. Dr. Bahadır Ege'ye ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM TIBBİ İKİNCİ GÖRÜŞ