-D. G.

Prof. Bahadır M.D. is an extraordinary doctor. He treated my sister with a successful surgery. Thank you so much.

14 Ekim 2021 Perşembe

-D. G.   

-M. U.

Anal fistül rahatsızlığım vardı. İki ameliyat geçirdim iyileşemedim. Sonra araştırmalarım sonunda Bahadır Ege Hocamla tanıştım. Ve ameliyatımı kendisi gerçekleştirdi. İlk günü hiç unutmuyorum, "Hocam önünüzde eğilmek istiyorum." demiştim. Her şey için teşekkürler Bahadır Hocam.

12 Ekim 2021 Salı

-M. U.   

-M. H.

Hocama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kendisine safra kesesi ameliyatı oldum. Ameliyatımın başından sonuna kadar güven veren tavırları ile beni rahatlattı, tüm süreci bu sayede rahat bir şekilde atlattım. Şimdi sağlıklıyım kendisine çok teşekkür ederim.

30 Eylül 2021 Perşembe

-M. H.   

-B. K.

Очень долго искали врача и прочитали много отзывов. В итоге выбр сделали и не усомнились ни разу!Очень квалифицированный,деликатный, тактичный и внимательный врач. Понравилось качество обслуживания персонала, клиника дорогая и красивая,.Специалист не навязывал дополнительных услуг. На приеме он очень профессионально меня осмотрел и назначил ряд анализов после которых решил, что без хирургического вмешательства нам не справиться! Врач очень тактичный, добрый и с мягкими руками, что для хирурга очень важно. Улучшил мне настроение, тем что не надо делать повторную плановую операцию. Сказал обращаться в случае необходимости. Теперь придем к нему на контрольный прием и при необходимости порекомендуем всем родным и знакомым. Доктор от Бога!По больше бы таких специалистов!!!

15 Eylül 2021 Çarşamba

-B. K.   

-B. A.

Uzun süren hemoroid şikayetlerim sonrası uzun arama ve incelemelerim sonucu Bahadır beye ulaştım. Hakkında yazılan tüm olumlu söylemleri tamamıyla hak ediyor. İlgisi, bilgisi ve ekibiyle sürecin tamamını çok başarılı geçirdik. Ağrı ve acıdan eser kalmadı. İyiki varsınız Bahadır Ege.

24 Ağustos 2021 Salı

-B. A.   

-K. I.

Hocamızı arkadaşım sayesinde tanıdım. İlk görüşmemizde hastalığımı kendinden çok emin bir şekilde bana açıkladı. Kendisine güvendim ve şu an çok iyiyim ameliyatım başarılı geçti ve Bahadır hocaya teşekkür ederim.

23 Ağustos 2021 Pazartesi

-K. I.   

-A. B.

Hocamız son derece konusuna vakıf, bilgili ve insani yönüyle de mükemmel bir kişidir. Anal fissür ameliyatımı hiçbir şey hissetmeden başarılı bir şekilde yapmıştır. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenle gelebileceğiniz bir hekimdir. Selam ve saygılarımla...

22 Ağustos 2021 Pazar

-A. B.   

-P. G.

Sevgilerimle... Hocama bir çaresizlikle geldik ve gördüğümüzde içimiz ısındı. Güler yüzü, ilgisi anlatımı çok hoşuma gitti ve inanıyorum ki fayda bulacağım. İlaç ve tedavi kadar önemli ilgi ve şefkat. Hocama çok teşekkür ediyorum. Kevser hanıma da ilgisi ve hastane ziyaretleri için teşekkür ederim.

13 Ağustos 2021 Cuma

-P. G.   

-A. Y.

Hocamız çok ilgili bir doktor. Muayene ve ameliyat süresince bizi hiç yanlız bırakmadı. Her sorumuza ciddiyetle yaklaştı. Onun olumlu bakış açısı, bizim korktuğumuz duruma sakince yaklaşmamızı sağladı. Kedisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.

12 Ağustos 2021 Perşembe

-A. Y.   

-F. A.

Sıkıntılarımın olduğu süreçte Bahadır hocamla tanışmam benim için en büyük lütuf oldu. Kasık fıtığı ve fistül ameliyatı oldum. Hocamdan Allah razı olsun. Rabbim her daim yolunu açık etsin. İnşallah işi, gücü rast gitsin. Şuan onun sayesinde çok iyiyim. Ayrıca Kevser hanıma da yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyor yeni kuracağı yuvasında mutluluklar diliyorum. Allah'a emanet olun.

11 Ağustos 2021 Çarşamba

-F. A.   

-H. S.

Ben tiroid ameliyatı için Somoli'den geldim. Hocamı çok övdükleri için ona geldim. Şimdi sağlığıma kavuştum. Ülkeme dönüyorum. Doktora çok minnettarım. Teşekkür ederim.

10 Ağustos 2021 Salı

-H. S.   

-İ. Y.

Hocam Bahadır Ege'den Allah razı olsun. Ben 8 senedir hocamı tanıyorum çok memnunum. Allah başımızdan eksik etmesin, ellerine sağlık... Selamlar, saygılar her şey için...

09 Ağustos 2021 Pazartesi

-İ. Y.   

-N. E.

Hastaya yumuşak yaklaşımlı bir doktor. Tıpla ilgisi olmayan birinin anlayacağı bir şekilde hastalık ve hastalığın sebep olabileceği problemleri detayları ile anlatıyor. Koruyucu önlemler hakkında önerilerde bulunuyor. Hem hasta doktor ilişkisi hem de isabetli teşhisi bizi mutlu etti. Sekreterlik hizmetinden ayrıca memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

21 Temmuz 2021 Çarşamba

-N. E.   

-A. A.

Hocama tedavi için Irak'tan geldim. Doktor ülkemde çok meşhur bir doktordur. Doktor işlemlerimi yapıp beni tedavi etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

19 Temmuz 2021 Pazartesi

-A. A.   

-D. Y.

Bahadır hocama göğsümde olan kitlelerden geldim. Kendisi nazik ve sakin tavırları ile hastalarını rahatlatıyor. Bu bir hasta olarak benim için çok önemliydi. Ameliyatımı başarılı ve özenli bir şekilde gerçekleştirdi. Bir çok alanda başarılı bir doktor. Ben Bahadır beyden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

18 Temmuz 2021 Pazar

-D. Y.   

-M. D.

Hocama bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. Muayeneye gittiğimde ağrılarım çok fazlaydı. Hocam beni acil ameliyat etti. Şimdi sağlığıma kavuştum. İlgisi, güleryüzü ve tüm herşey için kendisine çok teşekkür ederim.

17 Temmuz 2021 Cumartesi

-M. D.   

-M. G.

İnternetten rahatsızlığımla alakalı araştırma yaparken hocama rastladım. Kendisine yazılarını okurken, videolarını izlerken bile çok güvendim. Yurtdışından sırf hocama tedavi olmak için geldim. Şuan sağlığıma kavustum. Mutluyum. Kendisine emeği için teşekkür ederim.

14 Temmuz 2021 Çarşamba

-M. G.   

-E. C.

Rahatsızlığım sebebiyle hocamla tanıştım. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçte sorun yaşamadım. Bu nedenle memnuniyetimi dile getirme ihtiyacı hissettim. Benim durumumda olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Hocama meslek hayatında başarılar dilerim. Saygılar.

30 Haziran 2021 Çarşamba

-E. C.   

-A. G. A.

Hocamla annemin karın fıtığı rahatsızlığı dolayısıyla tanıştık. Annemi iki kez ameliyat etti. Gerek hasta ruhundan anlaması gerekse konusundaki başarısı ile çok memnun kaldık. Kendisine ömür boyu mutluluklar, sağlıklar diliyoruz. Ayrıca asistanı olan Kevser hanım da işinde son derece başarılı ve ilgili. Herşey için çok teşekkürler.

29 Haziran 2021 Salı

-A. G. A.   

-A. Y.

Farklı rahatsızlıklardan dolayı ameliyatlar geçirmem gerekti. Hepsinde de kendimi Bahadır beye teslim ettim. Yıllardır ailece tüm sağlık sorunlarımızda kendisine başvuruyoruz. Hem ailemizin doktoru hem de yakın dostumuz oldu. İlgisi, günler yüzü, samimiyeti, pozitifliği hep güvenimizi arttırdı. Kendisine teşekkür ederim.

26 Haziran 2021 Cumartesi

-A. Y.   

-M. T.

Yakın bir arkadaşımın referansı ile tanıştığım Bahadır hocanın muayenede verdiği bilgi ve güven sayesinde hemen ameliyata karar verdim. Konusuna olan hakimiyeti ile son derece iyi geçen ameliyatım sonrası hızla iyileştim. Operasyon öncesi ve sonrasında verdiği bilgiler, sıcak ve pozitif yaklaşımı ile tüm endişelerimi ortadan kaldırıp bu süreci sağlık ve mutlulukla atlatmamı sağladığı için çok teşekkür ederim. Kasık fıtığı konusunda güvenle kendinizi hocanın tecrübeli ellerine bırakabilirsiniz. Kevser hanıma da tahlil ve tetkiklerim sırasında beni yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. Hocaya güç, hastalara şifa dilerim.

23 Haziran 2021 Çarşamba

-M. T.   

-A.M.

Irak'tan hocam için geldim. Karşılaştığım en iyi doktorlardan biri. Ameliyatım çok başarılı oldu. İlgili, cana yakın, güler yüzlü bir doktor. Kendisini çok seviyorum. Çok teşekkür ediyorum.

18 Haziran 2021 Cuma

-A.M.   

-F.M.

Üç buçuk yıldır yaşadığım rahatsızlığıma gittiğim hiçbir doktor çözüm bulamadı. Bahadır hocam ilgi ve alakasıyla tedavime başlayıp, başarılı bir ameliyat geçirmemi sağladı. Kendisine saygılarımı sunar, emeklerine çok teşekkür ederim. Ayrıca bizleri her zaman güler yüzlülüğüyle karşılayıp, yardımcı olan Kevser hanıma çok teşekkür ederim.

16 Haziran 2021 Çarşamba

-F.M.   

-O.B.

Alanında uzman bir hocamız. Gönül rahatlığı ile gelip, muayene olup, ameliyat için karar verebilirsiniz.

15 Haziran 2021 Salı

-O.B.   

-P. R.

Bahadır bey gercekten işinin ehli bir insan. Beni Bahadır beye ameliyat olacak diye gönderdiler ama Bahadır bey muayene edip, ameliyata gerek olmadığını söyledi ve endoskopi yaptı. Sonunda sağlığıma kavuştum. Kendisine çok teşekkür ederim.

08 Haziran 2021 Salı

-P. R.   

-Ç. Ü.

Daha önce babamın fıtık ameliyatını yaptığı ve başarılı olduğu için hocamı tercih ettim. Laparoskopik yöntemle yaptığı fıtık ameliyatı başarılı sonuçlandı. Kendisine ve ekibine ilgisi için teşekkür ederim.

02 Haziran 2021 Çarşamba

-Ç. Ü.   

-A. D.

Kronik anal fissür sonrası fistül oluşumu sebebiyle Bahadır hocama ameliyatımı oldum. İnşallah en kısa sürede iyileşeceğim ilgi ve alakalarından dolayı Kevser hanıma da teşekkürlerimi iletiyorum. Maddi manevi her bakımdan desteklerini sundular. Sağolsunlar.

26 Mayıs 2021 Çarşamba

-A. D.   

-S. M.

Hocamızdan çok memnun kaldık. Iraktan hocamız için geldik. Hem hocadan hemde Kevser hanımdan Allah razı olsun. Herşey için teşekkür ederim.

25 Mayıs 2021 Salı

-S. M.   

-H. G.

Ameliyat korkusu ve anesteziye alerjisi olan bir insan olarak korkarak geldiğim klinikten mutlu bir sekilde ayrılmama sebep olan Bahadır hocam ve Kevser hanım herşey için çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

06 Mayıs 2021 Perşembe

-H. G.   

-A. A.

Bir çok tavsiye üzerine Iraktan Bahadır hocam için geldim. Güven veren yapısı, günler yüzlü ve içten tavırları ile beni çok rahatlattı. Tüm tedavilerimi iki gün içinde yaptı. Sağlıklı bir şekilde ülkeme geri dönmüyorum. Her yerde hocamı tavsiye edeceğim. Teşekkür ederim. Allah razı olsun.

03 Mayıs 2021 Pazartesi

-A. A.   

-A. T.

Hastalığımın teşhisinden itibaren Prof. Dr. Bahadır Ege tüm gayretiyle benimle maddi manevi en iyi şekilde ilgilendi. Ameliyatımdan sonra da özverili ilgisi aynı derecede devam etti. Hastalığımın sürecinde göstermiş olduğu tüm çabalardan dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

16 Nisan 2021 Cuma

-A. T.   

-L. K.

Bahadır hocayı yıllardır tanıyorum. Sağolsun kendisi benimle çok ilgilendi. Şubat ayında anal fistül ameliyatı oldum . Allah'ın izniyle onun sayesinde sağlığıma kavuşacağıma inanıyorum. Kendisine ve Kevser hanıma teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

15 Nisan 2021 Perşembe

-L. K.   

-S. D.

Hayatımıza dokunan güzel insanlardan çok kıymetli Bahadır hocam, gerek mesleki açıdan gerek kişilik olarak güvenle kendinizi teslim edebileceğiniz güzel bir insan, başarılı bir cerrah. Kendisine teşekkür ediyorum. Yolunuz açık , basarılarınız daim olsun. Selam ve sevgiler.

14 Nisan 2021 Çarşamba

-S. D.   

-D. Ö.

Güler yüzlü, ilgili, samimi ve işinin ehli olan Dr. Bahadır beye başarılı bir ameliyat için teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun...

13 Nisan 2021 Salı

-D. Ö.   

-U. Ş.

Uygulanan tedavi ve gösterilen ilgi çok iyi şekildeydi. Uzun zamandır çektiğim rahatsızlığımdan Bahadır bey sayesinde kurtuldum. Yapılan tedavi ve gösterilen ilgi için teşekkürler. Bahadır hocanın gösterdiği samimi ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.

12 Nisan 2021 Pazartesi

-U. Ş.   

-H. Y.

Bir kaç yıldır dışkılama öncesi ve sonrası saatlerce süren dayanılmaz ağrılardan, doktor ve ameliyat korkusundan kaçıyordum. Gittiğim doktorların verdiği tedavi yöntemlerinden sonuç alamadım ağrılarım dayanılmaz oldu. günlük yaşantımda koptum, uyuyamaz oldum, iş hayatim derinden etkilendi. Tavsiye üzerine Bahadır hocamla tanışma imkanım oldu. Makat çatlağı ameliyatı ile alakalı herşeyi çok sakin bir şekilde anlattı. Ameliyatımı oldum . Bahadır hocama teşekkür ediyorum. İyiki size gelmişim şükürler olsun.

08 Nisan 2021 Perşembe

-H. Y.   

-Y. G.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim ve Bahadır hocayla tanıştık, şikayetlerimi bildirdim, aynı gün ameliyat etti. Sağolsun şimdilik ağrılarım kesildi. İlgi ve alakasından dolayı Bahadır hocama ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

07 Nisan 2021 Çarşamba

-Y. G.   

-M. S.

Şikayetlerim üzerine bir çok doktor araştırdım. Ama bana güven veren Bahadır hocam oldu. Irak'tan geldim, büyük bir ameliyat oldum her konuda hocam bana yaptığı açıklamalarla güven verdi. Tüm tedavilerim bitti, memleketime sağlıklı dönüyorum. Herşey için hocama çok teşekkür ederim.

06 Nisan 2021 Salı

-M. S.   

-S. R.

Ben Irak'tan geldim. Kolon CA vardı. Doktor araştırması yaptım birçok doktor gezdim. Hocamın özgeçmişine baktım. Bahadır hocayı tercih ettim. İyiki hocamla tanışmışım. Ameliyatımı yaptı, ameliyat esnasında ilgili ve güler yüzlüydü. Ondan çok memnun kaldım. Bütün tanıdıklarıma tavsiye edeceğim. Çok teşekkür ederim.

02 Nisan 2021 Cuma

-S. R.   

-G. U.

Kendisi ile uzun araştırmalar sonucu randevu alıp tanışma fırsatım oldu. Öncelikle çok güler yüzlü, sempatik ve en önemlisi işinde çok iyi bir cerrah. Kendisine ve ekibine ilgisi ve alakasından dolayı ve 2-3 senedir şikayetim olan rahatsızlığımı tedavi ettiği için teşekkürü borç bilirim. Branşında ve uzmanlık alanında kendisine başarılar dilerim

02 Nisan 2021 Cuma

-G. U.   

-A. Ö.

İlgisi ve bilgisiyle çok memnun kaldığımız başarılı bir hekim. Teşekkürler, varolun...

30 Mart 2021 Salı

-A. Ö.   

-N. E.

Sayın hocam 10 yıldır Tiroid nodüllerim kontrol altındaydı, sürekli kontrole gitmekteydim. Yapmış olduğunuz tiroid ameliyatı sonrasında hiç bir sıkıntımız kalmadı. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız hocam.

22 Mart 2021 Pazartesi

-N. E.   

-M.Ç.

Bahadır hocam işinde gayet başarılı olan, ailecek bize hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen çok değerli bir insandır. Yaptığı ameliyattan sonra gayet rahatlamış durumdayım. Ellerine sağlık, sonsuz teşekkürler…

10 Mart 2021 Çarşamba

-M.Ç.   

-N. K.

Katar' dan tedavi için geldik. Sorunsuz ve güzel bir şekilde geçti, tedavi süresi çok rahattı. Bütün ekip iyi ve nazik davrandılar.

03 Mart 2021 Çarşamba

-N. K.   

-F. S.

Gerçekten Doktor Bey'in tedavisinden çok memnunum. İlginizden ve tedavi yönteminizden çok memnun kaldım. Çevremdeki bu şikayetleri olanlara da tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler. İyi çalışmalar.

02 Mart 2021 Salı

-F. S.   

-X. X.

Ben bir yabancı vatandaş olarak Bahadır Hoca'nın yaptığı ameliyatın çok başarılı olduğunu, kendi ülkemdeki doktorlardan daha güzel işlem yaptığını, çok başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim. Tekrar ellerinize sağlık hocam.

01 Mart 2021 Pazartesi

-X. X.   

-O. Ö.

Bahadır hoca işinin ehli bir cerrah, ameliyat sürecim ve sonrasındaki süreç sıkıntısız bir şekilde geçti. Kendisine teşekkür ederim

24 Şubat 2021 Çarşamba

-O. Ö.   

-H. Ç.

İnsanı evindeymiş gibi hissettiren, güven veren ve işinde son derece ehil bir insan. Bahadır bey ve Kevser hanım eşsiz samimi ve duyarlılar. Başta kendilerine ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.

23 Şubat 2021 Salı

-H. Ç.   

-B. T.

Değerli hocamız samimi, iyi niyetli yaklaşımıyla ayrıca sorulan sorulara hiç sıkılmadan ve güler yüzle cevap vermesiyle kendisine olan saygımızı ve güvenimizi arttırmıştır. Kendimi ellerine teslim ettiğim için çok mutluyum. Operasyon öncesi ve sonrası benim adıma çok başarılı olmuştur.

22 Şubat 2021 Pazartesi

-B. T.   

-A. A.

Ben Irak'tan geldim. Hocanın ilgi alakası çok iyiydi, hocalık olarak çok iyiydi. Birde hocanın yanında çalışan Kevser hanıma ilgi alakası için çok teşekkür ederim.

21 Şubat 2021 Pazar

-A. A.   

-H. A.

Gayet değerli, anlayışlı her şeyden önce büyük bir insandır sonra büyük bir hekimdir. Çok müşerref oldum kendisini tanıdığıma.

17 Şubat 2021 Çarşamba

-H. A.   

-G. U.

İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Hocamızın hem deneyimi hem hızlı teşhis ve kısa sürede işleme alması işlerimi çok kolaylaştırdı. Teşekkür ederim.

16 Şubat 2021 Salı

-G. U.   

-O. D.

2017 yılından beri tanıdığımız Bahadır Hocamız, oğlumuzun ameliyatlarını yapmıştır. Değerli hocamızın emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Sağlığına kavuşturdu, çok ilgilendi. Herşey için çok teşekkür ederiz. İlgisi için çok memnunuz.

15 Şubat 2021 Pazartesi

-O. D.   

-Y. B.

Değerli hocam Prof. Dr. Bahadır Ege ve Kevser hanıma gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.

14 Şubat 2021 Pazar

-Y. B.   

-H. Y.

Doktorumdan çok memnun kaldım. Çok ilgiliydi. Bütün sorularıma saçma bile olsa bıkmadan sabırla cevap verdi. Kesinlikle tavsiye edeceğim.

13 Şubat 2021 Cumartesi

-H. Y.   

-S. B.

Bahadır hocamız şahane bir doktor, çok iyi bir insandır. Biz çok memnunuz iyiki var. Bizim çok sevdiğimiz, çok saydığımız, çok desteğini gördüğümüz bir insan. Güvenimiz sonsuz... Kevser hanımı yeni tanıdık ancak onu da çok sevdik. Sonsuz teşekkür ederiz.

12 Şubat 2021 Cuma

-S. B.   

-R. Ö.

Bahadır Hocam sayesinde gözümün onu açıldı, midem düzeldi, tansiyon, şeker normale döndü. Teşekkürler, Allah razı olsun, başarılar dilerim.

09 Şubat 2021 Salı

-R. Ö.   

-H. A.

Dr. Bahadır Ege ile ilk kez babamın safra kesesi iltihabı sorunu nedeni ile tanıştık. Çok güven veren, yakın davranışlarıyla huzurlu bir süreç geçirdik. Ameliyat sürecini çok rahat geçti. Kendisine çok teşekkür ederiz. Sevdi ve saygılarımızla...

08 Şubat 2021 Pazartesi

-H. A.   

-S.İ

Saygı değer hocam ve Kevser hanım, önce hoşgörünüz devamındaki inanılmaz, tam isabet teşhisleriniz ve bütün hizmetleriniz için sonsuz teşekkürler. Sayenizde hayat güzel.

07 Şubat 2021 Pazar

-S.İ   

-F. K.

56 yaşındayım yıllarca bu iç ve dış hemiroidi çektim. En son internet sitesinden Bahadir hocamla iletişime geçtim . Mükemmel bir ameliyatla bu sıkıntıdan kurtuldum. Kendilerine çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla inanın kendinizi Bahadır hocama bırakın. Şimdi sağlıklı ve huzurluyum.

03 Şubat 2021 Çarşamba

-F. K.   

-S. A.

Doktorumuzdan Allah razı olsun. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Herkese tavsiye ederim. Bize tavsiye edenlerden Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

02 Şubat 2021 Salı

-S. A.   

-S. K.

Prof. Dr. Bahadır Ege’ye doktor bir yakınımın tavsiyesi ile gittim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyat öncesi ve sonrası Bahadır Bey’in hastaya yaklaşımı, hasta psikolojisini anlayarak göstermiş olduğu özen takdire değer. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir cerrah.

23 Ocak 2021 Cumartesi

-S. K.   

-A. K.

Bahadır hocaya 10 temmuz da göbek fıtığı ameliyatı oldum. Fıtığım 2. Kez patlamıştı ve göbek deliğim çok kötü durumdaydı. Nüks fıtık işlemi zor olmasına rağmen Bahadır hocam laparoskopik ameliyat ile hem fıtığımı çok iyi bir şekilde onardı hem de göbek deliğimi onararak eskisinden daha güzel hale getirdi. Kendisi gerçekten çok başarılı ve işinin ehli bir doktor. En önce insana kendinden emin tavrıyla güven veriyor. Kendisine ve asistanı Kevser hanıma ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederim.

16 Ocak 2021 Cumartesi

-A. K.   

-F. K.

Ağustos ayında başarılı bir hemoroid ameliyatı oldum. Bahadır bey ve ekibi gerçekleştirdi. Hem ameliyat öncesi hem de sonrasında kendisi ve asistanın yakın ilgisi ve desteğini gördük. Bu sayede kısa sürede normal hayatıma geri dönebildim. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

15 Ocak 2021 Cuma

-F. K.   

-Z. Ç.

Tam zamanında, hızlı, doğru teşhis ve tedavi ile beni olası risklerden döndüren, bilgisi ve samimiyeti ile güven veren sevgili doktorum, sonsuz teşekkürler... Var olun... Kesinlikle tavsiye ediyorum.

14 Ocak 2021 Perşembe

-Z. Ç.   

-D. D.

Sürecin başından sonuna kadar ilgi ve alakasını eksik etmeyen, pozitif tavrı ile güven telkin eden ve doğru insana sağlığımızı emanet ettiğimizi hissettiren sevgili Bahadır hocama teşekkür sunarım.

13 Ocak 2021 Çarşamba

-D. D.   

-Y. C.

Tanı ve tedavi süresince her konuda, en ince detayına kadar bilgilendirme yapması, akabinde kontroller sırasında gösterdiği ilgi sebebiyle kendisine teşekkür ediyorum. Herşeyden önemlisi psikolojik olarak kendimi son derece güvende hissettim.

11 Ocak 2021 Pazartesi

-Y. C.   

-N. M.

Ben Irak'ta çok hastaydım. Araştırma yaparak hocama ulaştım mide kanseriyim. Sırf Irak'tan buraya hocama ameliyat olmaya geldim. İlk andan itibaren hocam bana çok yardımcı oldu. Ameliyattan sonra bütün ağrılarım bitti. Böyle hocalara her zaman ihtiyacımız var. Hocama çok teşekkür ederim.

05 Ocak 2021 Salı

-N. M.   

-A. M.

Ben Irak'tan Ankara'ya geldiğimde çok hastaydım. Saygıdeğer Prof. Dr. Bahadır Ege sayesinde çok çok iyiyim. Yapmış olduğu ameliyatan sonra sağlığıma kavuştum. Bizim sizin gibi değerli hocalara ihtiyacımız var. iyi ki varsınız.

04 Ocak 2021 Pazartesi

-A. M.   

-S. A.

Ailemizin doktoru, işinin ehli hocamıza teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

29 Aralık 2020 Salı

-S. A.   

-S. D.

23 senedir çektiğim rahatsızlıktan dolayı Bahadır hocaya başvurdum geçirdiğim operasyon sonucu şikayetlerim ortadan kalktı. İlgisi ve alakasIyla çok memnun oldum. Sanki aileden biri gibi çok sıcak çok sevecen kendisine sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun.

25 Aralık 2020 Cuma

-S. D.   

-A. Ö.

İlk gün, ilk saat operasyon sonrası dünyam değişti anamdan yeni doğmuşa döndüm acılarım ilk ameliyat sonrası tamamen geçti. Bahadır Ege hocama teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık.

21 Aralık 2020 Pazartesi

-A. Ö.   

-M. K.

Cerrahtan öte abim benim Allah size güç, kuvvet versin. Sizin gibi yüreği güzel insanları eksik etmesin. Kevser hanım sizin de öyle güler yüzünüz daim olsun, yolunuz açık olsun, herşey gönlünüzce olsun.

20 Aralık 2020 Pazar

-M. K.   

-F. Y.

Doktorumun alanında başarılı bir hekim olduğuna inanarak başladım sürece. Tahmin ettiğimden daha profesyonel ve insancıl, zor sürecim esnasındaki soğuk kanlılığı ve anlayışlı tavrı beni daha da sakinleştirdi. Şu an tüm stresim ortadan kalktı. Çok teşekkür ediyorum.

11 Aralık 2020 Cuma

-F. Y.   

-M. K.

Yaşamış olduğum yoğun ve güçlü ağrılar sebebiyle birçok doktora ve hastaneye muayeneye gittim, birçok genelcerrahi uzmanı tarafından muayene edildim, her ne kadar Bahadır Hoca’dan önce muayene olduğum doktorların samimiyetinden şüphem olmasada, apseyi durdurmak için verilen antibiyotikleri ciddi bir hassasiyetle kullandım lakin rahatsızlığımda hiçbir durma ya da azalma olmadığı gibi ağrılarım da tavan seviyeye ulaştı. Bir vesile ile Bahadır Hoca ile tanıştık ve aynı gün ameliyat kararı aldık. Bahadır hocayla tanıştığım günden bu yana acılarım ve rahatsızlığım sıfıra yakın noktaya kadar geriledi.

03 Kasım 2020 Salı

-M. K.   

-Z. B.

Doğum sonrası yaşamış olduğum sıkıntılardan sonra en az 8-9 doktora gittim ve her biri farklı tedaviler uyguladı, önerdi. Fakat Bahadır hocamla tanışmak nasip oldu, iyi ki de oldu. Güleryüzü ve ilgisiyle bizi önce rahatlattı. Sonra cerrahi bir müdahale ile( anal fissür) beni tekrardan hayata döndürdü diyebilirim. Bahadır hocaya kontrole ve ya ameliyata gelmeyi düşünen varsa hiç düşünmeden gelebilir. İşinin ehli ve güler yüzlü.

02 Kasım 2020 Pazartesi

-Z. B.   

-Ş. C.

Sayın hocamızla tanışmadan önce sorun ve şikayetlerime bir çözüm bulamadık devlet hastanelerinde sorunu gideremedik pandemi dolayısıyla fakat hocamız sayesinde rahatımıza ve sağlığımıza kavuştuk çok teşekkür eder başarılar dileriz. Saygılarımızla.

01 Kasım 2020 Pazar

-Ş. C.   

-O. Ö.

"Hastalığımın tespiti süresince yakın ilgi ve alakasından, gösterdiği ilgi ve alaka çok sıcak ve sevecen. Kendisine çok teşekkür ediyorum."

20 Ekim 2020 Salı

-O. Ö.   

-V. G.

"Eşimin anal fistülünden çok sıkıntısı vardı. Doktor araştırırken Bahadır Hocayı buldum ve iyiki bulmuşum. Hocamız ve asistanı Kevser Hanım daha ilk konuşmamızdan itibaren gerek güler yüzlülüğü gerek sabrıyla çünkü ben sürekli aradım başlarını ağrıttım gerekse ilgilenmeleriyle bizi çok memnun ettiler. Eşimin 7 yıldır çektiği sıkıntısı 1 ameliyatla halletti hocamız. Bahadır Hocamıza ve Kevser Hanıma çok teşekkür ederim."

16 Ekim 2020 Cuma

-V. G.   

-S. A.

"Bahadır hocamızın yıllar öncesinden hastasıyım irtibatı hiç koparmadım ve çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sağolsun, varoluşun."

10 Ekim 2020 Cumartesi

-S. A.   

-Y. D.

"Her konuda mükemmel bir insan işinde çok başarılı herşey için teşekkürler. Bahadır Ege siz olduğunuz sürece inşallah hasta kalmaz siz mükemmel bir doktor insanısınız."

03 Ekim 2020 Cumartesi

-Y. D.   

-A. Y.

"Kendisinin hastası olduğum ilk günden itibaren göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hoşgörü için çok teşekkürler. Hepsinden öte insan kendini Bahadır Hoca’nın yanında güvende hissediyor."

01 Ekim 2020 Perşembe

-A. Y.   

-M. D.

"Çok kıymetli Bahadır hocam, yıllardır devam eden rahatsızlıklarımda doğru teşhis, tedavi ve üstün başarısıyla beni sağlığıma kavuşturdu. Gerek güleryüzü gerek hasta psikolojisini anlaması, gerekse mesleğinde ki başarısıyla alanında bir numara diyebilirim. Doğrusu bu kadar kısa sürede sağlığıma kavusacagimi tahmin etmezdim size minnettarım değerli hocam Allah sizler gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin."

28 Eylül 2020 Pazartesi

-M. D.   

-M. D.

"Bahadır hocam; iyiki varsınız kendi adıma ve çocuğum adına size minnettarım. Hastalıklarımızda kolay tanı konması, tedavimizi yapmanız, ameliyatlarınızda göstermiş olduğunuz özveri ve başarılarınız için size çok teşekkür ederim. Siz bizim ailemizin bir bireyi gibisiniz. Kevser hanıma ve Bahadır hocama sonsuz teşekkür ederim. Allah sizi eşinize ve yavrularınıza bağışlasın. Sizi anlatmaya kelimeler yetmez."

20 Eylül 2020 Pazar

-M. D.   

-Y. S.

"Bahadır hocama şans eseri internet üzerinden ulaştım kendisi hastalığım olan anal fistül ameliyatını gerçekleştirdi komplike olmasına rağmen kendisinin üstün yetenekleri öngörüsü ile rahat bir şekilde atlatabildim ne kadar teşekkür etsem azdır Bahadır hocama gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz kendisi bir doktordan öte abi gibidir buradan saygılarımı sunarım."

18 Eylül 2020 Cuma

-Y. S.   

-B. V.

"Sayın Hocam Bahadır Ege Bey’den memnuniyetim son seviyedir. Tedavi ve şahsi hizmetlerinden çok memnunum ayrıca sekreteriniz Kevser Hanım’dan da ilgisi ve alakası için teşekkür ederim."

13 Eylül 2020 Pazar

-B. V.   

-H. T.

"Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Bizi sıkıntılarımızdan kurtardı."

08 Eylül 2020 Salı

-H. T.   

-Ö. A.

"Mesleki bilgi, beceri ve yeteneği, hasta psikolojisinden anlayan pozitif tavrı, operasyon öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi, teşhis ve tedavideki başarısı için kendisine çok teşekkür ederim. Sağlığımın emin ellerde olduğunu hissettiren hocam. İyi ki varsınız... Ayrıca tedavim boyunca Randevular, yapılması gereken işlemler, muayeneler, operasyon öncesi ve sonrası da göstermiş olduğu ilgi ve Güleryüz için Asistanınız Kevser Hanıma da çok teşekkür ederim."

02 Eylül 2020 Çarşamba

-Ö. A.   

 

 

 

 

Bizimle iletişime geçin...

Kliniğimizi arayarak bilgi & randevu alabilir ya da tıbbi ikinci görüş formunu doldurarak Prof. Dr. Bahadır Ege'ye ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM TIBBİ İKİNCİ GÖRÜŞ