Videolarımızda sık görülen bazı hastalıkları anlattım ve sizden gelen sorulara yönelik anlaşılır cevaplar vermeye çalıştım. Özelikle YouTube kanalımda bazı cerrahi girişimlerin videolarını da izleyebilirsiniz. Günümüzde video izlenme oranları yine ilgili konuların anlatıldığı metinlerin okunma oranlarına göre daha yüksektir. Bu durumun bilinciyle yıllardır siz hastalarımız için video çekimleri yapmaktayım.

Amacımız sizleri sıkmadan gereksiz bilgiye boğmadan merak ettiğiniz konularda ve hastalıklar hakkında sizlere görsel ve sözel veri sağlamak. Bazı videolarımız daha akıcı bazıları daha merak uyandırıcı bazıları haber kanallarının röportajları şeklinde. Çoğunlukla çok uzun sürmeyen videolar. Videoların hepsi güncel bilimsel bilgi içermekte. Size olabildiğince yalın ve nitelikli bilgi sunmakta. Özellikle YouTube kanalımda bazı TV kanallarının stüdyoların da çekilmiş karşılıklı röportaj formatında hazırlanmış videolar mevcut.

Yine her ameliyatta çektiğimiz videolarımı Instagram hesabımdan paylaşıyorum. Instagram hesabımdan sizlere hastalıkları anlattığım videolar paylaşıyorum. Oradan da kısa ve öz bilgilerin paylaşıldığı videolarımı izleye bilir sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde yeni video çekimleri ile siz hastalarımıza veya meraklılara bilimsel güncel bilgileri içeren videolar çekmeye başlayacağım. Bu anlamda sizlerin talep ettiği veya merak ettiği konular hakkında da videolar çekebiliriz. Talep ettiğiniz video konularını bize e-posta olarak gönderebilirsiniz.

İzlediğiniz videolardan kafanıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Ücretsiz ikinci görüş veya daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

 

Bizimle iletişime geçin...

Kliniğimizi arayarak bilgi & randevu alabilir ya da tıbbi ikinci görüş formunu doldurarak Prof. Dr. Bahadır Ege'ye ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM TIBBİ İKİNCİ GÖRÜŞ